Szkółka roślin – Zielone Ogrody Magdalena Miłoś-Zygora

Szkółka roślin – Zielone Ogrody Magdalena Miłoś-Zygora

Zielone-ogrody – o firmie

Połączenie pasji, zamiłowania do roślin oraz projektowania pozwoliło nam stworzyć firmę w Kolbuszowej, w której świadczymy usługi z zakresu projektowania i zakładania ogrodów, pielęgnacji roślin oraz przestrzeni zielonych. Ponadto zajmujemy się sprzedażą drzew i krzewów w szkółce roślin.

Celem naszej firmy jest tworzenie ogrodów pasujących do architektury oraz całego otoczenia, a jednocześnie funkcjonalnych – spełniających wymagania klienta.

Projektujemy i zakładamy zarówno duże ogrody, niewielkie przestrzenie przydomowe, a także trawniki, przestrzeń użyteczności publicznej oraz każde miejsce, które w doskonały sposób można zaaranżować przy pomocy roślin i dodatków.

Pielęgnacja ogrodów i przestrzeni zielonych

Zadbany ogród wymaga wiele poświęconego czasu na pielęgnację, podobnie jak rośliny, które mają zróżnicowane wymagania. To wszystko wymaga nie tylko czasu, ale również wiedzy na temat pielęgnacji konkretnych odmian i gatunków roślin. Dodatkowo zdajemy sobie sprawę, że nie każdy właściciel ogrodu tętni zamiłowaniem do wyrywania chwastów, przycinania krzewów czy innych codziennych zabiegów, jakich wymaga przestrzeń wokół domu.

Oferujemy usługi z zakresu pielęgnacji ogrodów, jak m.in:

  • dobór roślin do ogrodu,
  • formowanie iglaków i krzewów,
  • nawożenie roślin oraz regenerację trawnika,
  • pielęgnację drzew owocowych.

Szkółka drzew i krzewów ozdobnych

Prowadzimy także Gospodarstwo Szkółkarskie, gdzie oferujemy szeroki wybór krzewów oraz drzew ozdobnych, piękne Bonzai, drzewa owocowe czy trawy i byliny. Jeśli poszukujesz roślin do ogrodu chętnie pomożemy w wyborze odpowiedniego gatunku dopasowanego do warunków panujących w otoczeniu.

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego Ogrodowagaleria.pl