Strzelnica Rzeszów – Husar

Strzelnica Rzeszów – Husar

Strzelnica Husar powstała dzięki zaangażowaniu, jak i doświadczeniu założycieli. To miejsce, w którym łączymy przyjaźń, pasję i możliwości wszechstronnego rozwoju w niemal każdej kategorii strzelectwa sportowego. Miejscem naszych spotkań jest własna strzelnica w Rudnej Wielkiej. Posiadamy 8 stanowisk strzeleckich wyposażonych w stoliki, oświetlenie i mocowania do tarcz strzeleckich na 2 dystansach — 10 i 25 metrów. Przy naszej strzelnicy działa Klub Strzelecki Husar, którego członkom przysługują dodatkowe korzyści.

Najlepsza strzelnica w Twojej okolicy

Nasza oferta skierowana jest zarówno do doświadczonych, jak i amatorskich strzelców. Na naszej strzelnicy w szybki i łatwy sposób zarezerwujesz stanowisko jeśli posiadasz pozwolenie oraz własną broń. Z myślą o początkujących pasjonatach przygotowaliśmy pakiety strzeleckie z naszą bronią i instruktorem. Możesz również zrealizować otrzymany VOUCHER. Mamy także coś dla dzieci! 

Jakie zalety niesie ze sobą wstąpienie do Klubu Strzeleckiego Husar?

Członkowie naszego Klubu Strzeleckiego mają zapewniony dostęp do strzelnicy oddalonej o zaledwie 10 km od centrum Rzeszowa. Mogą z niej korzystać za darmo w dni treningów klubowych oraz posiadają dużą zniżkę poza treningami. Początkującym klubowiczom pomocą w szkoleniu służą doświadczeni instruktorzy — eliminują popełniane błędy, co przekłada się na lepsze wyniki. Klub Strzelecki Husar nie jest nastawiony na zyski — wpisowe i składki są bardzo niskie. Stawiamy na niesamowitą atmosferę. Dla nas każdy klubowicz jest ważny — szanujemy ludzi z pasją.

Co daje Klub Strzelecki Husar?

  • treningi klubowe 2 razy w miesiącu
  • dostęp do broni klubowej zarówno w dni treningowe, jak i nietreningowe klubowicze płacą jedynie za zużytą amunicję
  • w cenie pakietu na czas treningu klubowicz dostaje tarcze, ochronniki słuchu i wzroku, najlepszego instruktora i oporządzenie strzeleckie (pasy, kabury, ładownice itp.)
  • kursy i szkolenia organizowane na terenie strzelnicy ze zniżką 10% dla klubowiczów
  • poza dniami treningowymi członkowie płacą 15 złotych za stanowisko strzeleckie. W okresie letnim dostęp do strzelnicy CEL (oś 100 m) w wyznaczonych terminach raz w miesiącu w cenie 10 złotych
  • możliwość starania się o pozwolenie na broń

Wstąp do naszego Klubu Strzeleckiego Husar. Wypełnij deklarację członkowską dostępną na naszej stronie i ciesz się swoją pasją w naszym gronie.