RentCars24 – Wypożyczalnia samochodów w Kolbuszowej

RentCars24 – Wypożyczalnia samochodów w Kolbuszowej

Firma NEXT-CAR to firma działająca na rynku od 2007 roku – jako lider sprzedaży samochodów używanych. Wieloletnie doświadczenie, pasja oraz fachowa wiedza sprawiają, że starannie selekcjonujemy samochody dostępne na rynku wybierając wyłącznie najlepsze egzemplarze. 

Importujemy samochody z Niemiec, Szwajcarii oraz Austrii, które są dokładnie przez nas sprawdzane zarówno pod względem technicznym, jak i prawnym. Naszym klientom gwarantujemy legalne pochodzenie pojazdów. 

Sprzedaż samochodów używanych z gwarancją legalności pochodzenia

Oferowane przez nas modele dostępne są w atrakcyjnych cenach adekwatnych do jakości. Na naszym koncie mamy już ponad 1500 sprzedanych samochodów, z czego żaden klient nie był niezadowolony. 

W naszej firmie liczy się nie tylko sprzedaż kolejnego pojedynczego egzemplarzu, ale stawiamy również na długoletnią współpracę. Oferujemy również samochody na wynajem, pod leasing lub samochód na kredyt. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem mBanku, Getin Banku i Getin Leasing, nasi klienci nie muszą martwić się o dodatkowe koszty związane z transakcją – zgodnie z etykietą biznesową oraz chęcią zaoferowania najlepszej propozycji zapewniamy najlepsze ceny na rynku. 

Zapewniamy atrakcyjną cenę oraz kompleksową obsługę 

W firmie NEXT-CAR nie tylko oferujemy sprzedaż samochodów, ale zajmujemy się również załatwianiem wszelkich formalności związanych z zakupem – rejestracja pojazdu oraz ubezpieczenie. Dla naszych klientów przygotowaliśmy pełną ofertę ubezpieczeń komunikacyjnych, a dla stałych klientów oferujemy specjalne zniżki na ubezpieczenie samochodu. 

Już nie musisz martwić się o załatwienia związane z zakupem nowego samochodu – wszystko załatwimy za Ciebie w naszym biurze! Zapraszamy do kontaktu!