Nagrody.pl – Producent medali i statuetek na zamówienie

Nagrody.pl – Producent medali i statuetek na zamówienie

Producent medali z pleksi, medali z metalu, medali szklanych oraz medali drewnianych

Jako producent wykonujemy medale z nadrukiem oraz medale z grawerem na każdą okoliczność. Innowacyjne techniki nadruku UV oraz graweru laserowego umożliwiają nam nanoszenie autorskich projektów graficznych bezpośrednio na medale na zamówienie.

Kolorowe medale z odpowiednio dobraną grafiką staną się medalami sportowymi lub medalami dla dzieci. Każdy z medali posiada rypsową wstążkę, która dopasowywana jest do projektu.

Produkujemy statuetki na zamówienie z nadrukiem oraz statuetki z grawerem
Tworzymy ekskluzywne i nowoczesne statuetki z indywidualnym tekstem oraz precyzyjnie opracowanymi autorskimi grafikami. Statuetki na zamówienie cechują się najwyższą jakością i precyzyjnym wykończeniem. Ich efekt 3D kreuje nowy nurt na rynku nagród. Podczas produkcji okolicznościowych wykorzystujemy połączenia nieoczywistych tekstur co wyróżnia nas spośród konkurencji.

Medale na indywidualne zamówienie

Nowoczesne medale na zamówienie wykonujemy używając oryginalnych materiałów takich jak sklejka, pleksi, metal oraz szkło. Jako producent medali tworzymy produkty o różnych kształtach, wielkościach oraz niepowtarzalnych grafikach, które zostały docenione przez naszych klientów.

Statuetki na indywidualne zamówienie

Innowacyjne statuetki na zamówienie dostępne w linii basic, classic oraz exclusive, zostały stworzone i dopasowane na potrzeby naszych klientów. Każda z linii charakteryzuje się niepowtarzalnym stylem, oryginalną formą oraz uwzględnia budżet naszego klienta. Dzięki wykorzystaniu szerokiej gamy materiałów, własnego zaplecza maszynowego oraz wykwalifikowanych grafików, tworzymy ekstranowoczesne statuetki z myślą o Tobie i Twoich oczekiwaniach!

Podziękowania i wyróżnienia na indywidualne zamówienie

Jeśli szukasz pomysłu na eleganckie podziękowania i wyróżnienia, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Oryginalne statuetki z podziękowaniami zaskoczą Cię pomysłowością i wykonaniem. Podziękowania z drewna lub podziękowania na szkle dopasujemy do Twoich potrzeb, dzięki czemu zaskoczysz obdarowywanych indywidualnym stylem. Wybierz swój typ i spraw przyjemność sobie i innym!