Drew-Mistrz – producent wyrobów z drewna

Drew-Mistrz – producent wyrobów z drewna

Jesteśmy polskim producentem wyrobów z naturalnego drewna. Stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość produktów oraz zadowolenie naszych klientów, dlatego szczególną uwagę zwracamy na komfort i wygodę, a także bezpieczeństwo podczas użytkowania.

Cenimy sobie klasyczne i ponadczasowe rozwiązania, dlatego też produkty dostępne w naszym sklepie są proste, trwałe i doskonale spełniają swoją funkcję. Wiele oferowanych przez nas produktów jest dostępnych w dwóch wersjach – impregnowanej w kolorze brązowym oraz w stanie surowym.

Huśtawka ogrodowa i siedzisko drewniane w Drew-Mistrz

Nieodłącznym elementem większości ogrodów są meble ogrodowe oraz oczywiście huśtawka. To doskonałe miejsce do relaksu po ciężkim dniu w pracy, miejsce spotkań ze znajomymi, szczególnie w okresie wiosenno-letnim, a także miejsce zabaw dla najmłodszych.

Jako producent oferujemy huśtawki ogrodowe drewniane dostępne w 3 rozmiarach do wyboru. Dodatkowo w naszej ofercie znajdą państwo również siedzisko huśtawki ogrodowej wyposażone w wysokiej jakości haki do zawieszenia. Dbając o komfort użytkowania siedziska posiadają podłokietniki, a oparcie siedziska zostało ustawione pod kątem 20 stopni.

Oprócz tradycyjnych huśtawek ogrodowych oferujemy także huśtawkę trzyosobową z osobną ławką dla dziecka. Jak wiadomo dzieci mają spore możliwości, a tradycyjne siedzisko nie pozwala na wysokie bujanie, dlatego też dzieciaki będą miały swoją część, gdzie będą mogły się swobodnie bawić.

Budki lęgowe i karmniki dla ptaków

W ofercie sklepu Drew-Mistrz znajdą państwo także szeroki wybór karmników dla ptaków, które będą doskonałe zarówno do powieszenia np. na tarasie lub do położenia na płaskim podłożu w ogrodzie.
Szczególnie w okresie jesienno-zimowym ptakom znacznie trudniej znaleźć pożywienie, dlatego warto pomóc małym stworzeniom, które są tak cenne dla naszego środowiska.
Oprócz tego oferujemy także budki lęgowe dostępne w wielu modelach dopasowanych do konkretnego gatunku ptaków. Poprzez odpowiednie dopasowanie budki lęgowej do gatunku ptaków występujących w okolicy można zapobiec wykluczeniu oraz przejęciu budki przez silniejsze i większe ptaki. Małe stworzenia będą miały schronienie oraz bezpieczne miejsce do wylęgu młodych piskląt. Istnieje również spora szansa, że w następnym sezonie ptaki wrócą w dokładnie to samo miejsce.

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego sklepu Drew-Mistrz.pl.