Pozycjonowanie Sandomierz

Nazwa usługi: Pozycjonowanie Sandomierz
Nasze atuty:
 • Miesięczny okres wypowiedzenia
 • Stawiamy na jakość obsługi, a nie ilość firm
 • Działamy od 2008 roku
 • Transparentne warunki współpracy

Formularz kontaktowy

E-mail:*
Telefon:*
Będziemy przetwarzać Twój adres e-mail w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie. Administratorem Twoich danych osobowych jest Paweł Kosmala Kuźnia E-Biznesu. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także ich przenoszenia. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Nasze atuty przy pozycjonowaniu stron

Transparentne warunki współpracy

Oferuję jasne i przejrzyste warunki współpracy korzystne dla obu stron. U mnie nie musisz obawiać się o niejasne zapiski zamieszczone małym druczkiem na dole umowy. Możesz mi zaufać!

Miesięczny okres wypowiedzenia

Zależy mi na klientach zainteresowanych, a nie zmuszonych do współpracy. W porównaniu do podobnych firm oferuję miesięczny okres wypowiedzenia umowy.

Wieloletnie
doświadczenie

Posiadam wieloletnie doświadczenie, a mimo to stale szkolę się i chętnie poszerzam wiedzę w zakresie digital marketingu. Pozwala mi to skutecznie wdrażać zaplanowane strategie.

Stawiamy na jakość obsługi, a nie ilość obsługiwanych firm

Dla mnie liczy się jakość – nie ilość, dlatego często zamiast wielu mniejszych, wybieram kilka dużych projektów, gdzie skutecznie pracuję nad sukcesem firm moich klientów.

Działamy
od 2008 roku

Swoje działania w sieci prowadzę już od 14 lat, dzięki czemu mam szersze spojrzenie na stale postępujące zmiany w algorytmach, mogę wykorzystywać posiadaną już wiedzę i dążyć do zwiększania zysków moich klientów.

Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych Sandomierz

Prowadzisz firmę w Sandomierzu i chciałbyś trafić do większej liczby lokalnych klientów? Odpowiednia optymalizacja SEO oraz pozycjonowanie stron internetowych Sandomierz sprawi, że dotrzesz do klientów w Twojej okolicy, zbudujesz zaufanie oraz rozpoznawalność marki. Kompleksowe działania poprzedzone są audytem SEO mającym na celu wykrycie błędów na stronie. Jeśli chcesz rozwinąć swoją firmę skontaktuj się z nami!

Kuźnia e-biznesu to agencja SEO wykonująca audyty SEO, dzięki czemu możliwe jest pozycjonowanie lokalne i optymalizacja stron Sandomierz. Jeśli chciałbyś rozwinąć swoją firmę w Sandomierz i dotrzeć do większej liczby lokalnych nowych klientów – zapraszamy do współpracy. Optymalizacja SEO sprawi, że Twój sklep internetowy Sandomierz pojawi się wyżej w wynikach wyszukiwania, zwiększy się konwersja na stronie, a co za tym idzie – zysk! Zadzwoń i zapytaj o szczegóły oferty!

Pozycjonowanie sklepów internetowych Sandomierz

Jesteś właścicielem sklepu internetowego, który nie przynosi oczekiwanych zysków? Zgłoś się do nas! Wykonamy kompleksowe pozycjonowanie stron Sandomierz, dzięki czemu Twój sklep pojawi się wyżej w lokalnych wynikach wyszukiwania. Oprócz tego zbudujesz rozpoznawalność marki oraz zdobędziesz zaufanie klientów.

Audyty SEO i pozycjonowanie stron Sandomierz

Pozycjonowanie stron jest procesem złożonym, jednak przed rozpoczęciem kompleksowych działań konieczne jest wykonanie audytu SEO, mającego na celu rozpoznanie problemów na Twojej stronie. Prześwietlimy Twoją stronę www od podstaw oraz wykonamy szereg działań, dzięki czemu strona zacznie piąć się wyżej w lokalnych wynikach wyszukiwania.

Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych Sandomierz

Obecnie wiele firm przenosi swoje działania do internetu, wszak miejsca jest dla każdego, ale co zrobić, by wygrać wyścig o jedną z pierwszych pozycji w wyszukiwarce Google? W tym celu niezbędny będzie szereg działań SEO mających wpływ na wzrost pozycji, zwiększenie ruchu na stronie, a z czasem także na wzrost zysku ze sprzedaży produktów lub usług! 

Oferujemy kompleksowe działania w zakresie pozycjonowania stron oraz sklepów internetowych. Bardzo często zdarza się, że strona jest doskonale przygotowana pod względem graficznym lub sklep oferuje świetnej jakości produkty w atrakcyjnej cenie, ale aspekty pod kątem SEO zawiodły. W wyniku tego strona wyświetla się na 2 stronie wyszukiwania i jest bardzo rzadko odwiedzana przez użytkowników. 

Korzystając z narzędzi SEO oraz bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu i wiedzy sprawimy, że Twój sklep internetowy lub strona www będą piąć się wyżej w Google. 

 • Przeprowadzimy analizę konkurencji,
 • sprawdzimy, jakie błędy występują na stronie (w tym szybkość ładowania strony i nawigację), 
 • wykonamy analizę słów kluczowych
 • zweryfikujemy treści na stronie pod kątem SEO,
 • zoptymalizujemy opisy kategorii i produktów w e-sklepie (jeśli tego wymagają),
 • sprawdzimy drzewo kategorii w sklepie internetowym,
 • wykonamy linkowanie wewnętrzne, dzięki czemu strona będzie łatwa w nawigacji i wiele innych. 

Rozwijaj swój biznes w sieci – docieraj do sporej ilości potencjalnych klientów! Jeśli jesteś zainteresowany/a naszą ofertą – zapraszamy do kontaktu! 

Masz pytania dotyczące Twojego sklepu internetowego lub strony www? Nie zwlekaj! Skontaktuj się z nami poprzez formularz olx lub zadzwoń jeszcze dziś!