Pozycjonowanie ShopGold

W dzisiejszych czasach internet rozwija się w niesamowitym tempie. Coraz trudniej wyobrazić sobie funkcjonowanie bez dostępu do sieci. Praktycznie każdy z nas posiada dostęp do internetu nie tylko na komputerze czy laptopie, ale i w smartfonie. Dzięki temu mamy możliwość np. uzyskania niezbędnych informacji, jeśli wymaga tego sytuacja. Dlatego też coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na przeniesienie swojego biznesu do sieci – zakładają sklepy internetowe. 

W ten sposób mogą dotrzeć do znacznie większej liczby potencjalnych klientów oraz rozwinąć swój biznes na znacznie większą skalę. Jednak by dotrzeć do odbiorców koniecznych jest kilka kroków, by dać się zauważyć. Wybór odpowiedniej platformy, a następnie kompleksowe działania z zakresu pozycjonowania i optymalizacji seo. 

Jako agencja SEO oferujemy pozycjonowanie i optymalizację sklepu internetowego ShopGold. Jego atuty to przede wszystkim bezpieczeństwo, prosta obsługa oraz niska cena. Sklep ShopGold charakteryzuje się licencją samodzielną, nie abonamentową, więc płacisz tylko raz. 

Sklep internetowy ShopGold – pakiety

Sklep internetowy to obecnie jedna z najczęściej wybieranych form sprzedaży, ze względu na możliwość dotarcia do większego grona odbiorców. Jeśli zależy Ci, by dotrzeć do potencjalnych klientów generujących ruch na sklepie, powinieneś podjąć działania z zakresu pozycjonowania i optymalizacji seo sklepu ShopGold. Jako agencja SEO wykonamy kompleksowe działania, a Twój sklep ShopGold zacznie pojawiać się na wyższych pozycjach w Google. 

Sklep ShopGold jest dostępny w trzech wersjach. Jak zaleca producent, wersja Standard jest dedykowana dla osób posiadających wiedzę z zakresu informatyki i oprogramowanie chcą zainstalować samodzielnie. Jest to również najtańsza wersja ShopGolda. 

Najbardziej polecany pakiet – Komfort, dla osób, które nie posiadają wiedzy ani doświadczenia z zakresu informatyki, ale mają dostęp do własnej domeny oraz serwera. W tej wersji klient posiada gwarancję wsparcia technicznego przez okres 6 miesięcy. 

Ostatnim pakietem, jaki oferuje ShopGold jest wersja Pod Klucz, w której klient dostaje gotowy sklep internetowy. Jest dedykowany dla osób, które nie posiadają serwera ani domeny, dzięki czemu po wykupieniu wersji pod klucz dostają gotowy, skonfigurowany sklep internetowy. 

Platforma ShopGold pod kątem SEO

Założenie sklepu internetowego to nie wszystko. Jeśli zależy Ci, by dotrzeć do szerokiego grona odbiorców, konieczne będzie pozycjonowanie oraz optymalizacja SEO. Już podczas wprowadzania produktów do sklepu www należy zadbać o prawidłowe nazwy kategorii czy opisy produktów. Powinny być przede wszystkim unikalne, z zastosowaniem słów kluczowych umieszczonych w sposób naturalny. 

Oprogramowanie ShopGold jest bardzo łatwe w obsłudze, poradzą sobie z nim nawet osoby nie posiadające do tej pory doświadczenia z obsługą sklepów internetowych.  Dodatkowo pełna integracja sklepu z Allegro umożliwia wystawianie aukcji z poziomu sklepu.