Pozycjonowanie i optymalizacja sklepu ShopGold

Nazwa usługi: Pozycjonowanie i optymalizacja sklepu ShopGold
Nasze atuty:
  • Miesięczny okres wypowiedzenia
  • Stawiamy na jakość obsługi, a nie ilość firm
  • Działamy od 2008 roku
  • Transparentne warunki współpracy

Formularz kontaktowy

E-mail:*
Telefon:*
Będziemy przetwarzać Twój adres e-mail w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie. Administratorem Twoich danych osobowych jest Paweł Kosmala Kuźnia E-Biznesu. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także ich przenoszenia. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Nasze atuty przy pozycjonowaniu stron

Transparentne warunki współpracy

Oferuję jasne i przejrzyste warunki współpracy korzystne dla obu stron. U mnie nie musisz obawiać się o niejasne zapiski zamieszczone małym druczkiem na dole umowy. Możesz mi zaufać!

Miesięczny okres wypowiedzenia

Zależy mi na klientach zainteresowanych, a nie zmuszonych do współpracy. W porównaniu do podobnych firm oferuję miesięczny okres wypowiedzenia umowy.

Wieloletnie
doświadczenie

Posiadam wieloletnie doświadczenie, a mimo to stale szkolę się i chętnie poszerzam wiedzę w zakresie digital marketingu. Pozwala mi to skutecznie wdrażać zaplanowane strategie.

Stawiamy na jakość obsługi, a nie ilość obsługiwanych firm

Dla mnie liczy się jakość – nie ilość, dlatego często zamiast wielu mniejszych, wybieram kilka dużych projektów, gdzie skutecznie pracuję nad sukcesem firm moich klientów.

Działamy
od 2008 roku

Swoje działania w sieci prowadzę już od 14 lat, dzięki czemu mam szersze spojrzenie na stale postępujące zmiany w algorytmach, mogę wykorzystywać posiadaną już wiedzę i dążyć do zwiększania zysków moich klientów.

Pozycjonowanie ShopGold

W dzisiejszych czasach internet rozwija się w niesamowitym tempie. Coraz trudniej wyobrazić sobie funkcjonowanie bez dostępu do sieci. Praktycznie każdy z nas posiada dostęp do internetu nie tylko na komputerze czy laptopie, ale i w smartfonie. Dzięki temu mamy możliwość np. uzyskania niezbędnych informacji, jeśli wymaga tego sytuacja. Dlatego też coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na przeniesienie swojego biznesu do sieci – zakładają sklepy internetowe. 

W ten sposób mogą dotrzeć do znacznie większej liczby potencjalnych klientów oraz rozwinąć swój biznes na znacznie większą skalę. Jednak by dotrzeć do odbiorców koniecznych jest kilka kroków, by dać się zauważyć. Wybór odpowiedniej platformy, a następnie kompleksowe działania z zakresu pozycjonowania i optymalizacji seo. 

Jako agencja SEO oferujemy pozycjonowanie i optymalizację sklepu internetowego ShopGold. Jego atuty to przede wszystkim bezpieczeństwo, prosta obsługa oraz niska cena. Sklep ShopGold charakteryzuje się licencją samodzielną, nie abonamentową, więc płacisz tylko raz. 

Sklep internetowy ShopGold – pakiety

Sklep internetowy to obecnie jedna z najczęściej wybieranych form sprzedaży, ze względu na możliwość dotarcia do większego grona odbiorców. Jeśli zależy Ci, by dotrzeć do potencjalnych klientów generujących ruch na sklepie, powinieneś podjąć działania z zakresu pozycjonowania i optymalizacji seo sklepu ShopGold. Jako agencja SEO wykonamy kompleksowe działania, a Twój sklep ShopGold zacznie pojawiać się na wyższych pozycjach w Google. 

Sklep ShopGold jest dostępny w trzech wersjach. Jak zaleca producent, wersja Standard jest dedykowana dla osób posiadających wiedzę z zakresu informatyki i oprogramowanie chcą zainstalować samodzielnie. Jest to również najtańsza wersja ShopGolda. 

Najbardziej polecany pakiet – Komfort, dla osób, które nie posiadają wiedzy ani doświadczenia z zakresu informatyki, ale mają dostęp do własnej domeny oraz serwera. W tej wersji klient posiada gwarancję wsparcia technicznego przez okres 6 miesięcy. 

Ostatnim pakietem, jaki oferuje ShopGold jest wersja Pod Klucz, w której klient dostaje gotowy sklep internetowy. Jest dedykowany dla osób, które nie posiadają serwera ani domeny, dzięki czemu po wykupieniu wersji pod klucz dostają gotowy, skonfigurowany sklep internetowy. 

Platforma ShopGold pod kątem SEO

Założenie sklepu internetowego to nie wszystko. Jeśli zależy Ci, by dotrzeć do szerokiego grona odbiorców, konieczne będzie pozycjonowanie oraz optymalizacja SEO. Już podczas wprowadzania produktów do sklepu www należy zadbać o prawidłowe nazwy kategorii czy opisy produktów. Powinny być przede wszystkim unikalne, z zastosowaniem słów kluczowych umieszczonych w sposób naturalny. 

Oprogramowanie ShopGold jest bardzo łatwe w obsłudze, poradzą sobie z nim nawet osoby nie posiadające do tej pory doświadczenia z obsługą sklepów internetowych.  Dodatkowo pełna integracja sklepu z Allegro umożliwia wystawianie aukcji z poziomu sklepu.